CMM hava taşıyan basınç etkisi.

Nano (Xi'an) Metroloji Co, Ltd | Updated: Sep 29, 2016
Source:

1. basınç

Normal çalışma basıncı altında hava taşıyan ve Kılavuzu demiryolu arasındaki hava boşluğu kalınlığı, hangi iyi tekrarlanabilirlik, emin olabilirsiniz sabittirCMM. Hava ikmal basınç dalgalanma gösteriyorsa, hava taşıyan önceden sıkma kuvveti değişim buna göre değiştirmek için götürecek membran alanı Inter. Inter membran alanı çok küçük olduğunda, belirli bir sürtünme hava taşıyan ve makine çalışırken hangi hava taşıyan ve Kılavuzu demiryolu arasında göreli sürtünme neden olabilir Kılavuzu demiryolu arasında vardır. Bu bile ciddiye Kılavuzu demiryolu ve akın makinenin performansı üzerinde çizikler neden olabilir.

 Precision coordinate measuring machine(CMM)

2. denge silindire etkisi

Denge silindir Z ekseni dengelemek için kullanılır. Z ekseni yerçekimi silindir hava basıncı ile oluşturulan çekici gücüne eşit olduğunda, Z ekseni dengesini korumak. Silindir çekici kuvveti yerçekimi daha az olduğunda, tüm dengesi sistemi kontrolden çıkacak. Z ekseni hem de sonda baş düşecek. Sonda ve Z ekseni telefona zarar verebilir. Bu nedenle, sıkıştırılmış hava doğru basınç CMM için garanti çok gereklidir.

 3D Measuring Machine

Her ne kadarFirmamızçeşitli CMM normalde kullanabilirsiniz sağlamak için basınçlı hava basınç dalgalanma negatif sonucu kontrol önlemleri almıştır lütfen kesinlikle CMM hava basıncı kontrol.Lütfen bize sorusu olan varsa veya tavsiye bilgilendirmek

E-posta:Overseas@CMM-Nano.com

Sorgulama
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Bizimle iletişime geçin
Address: NO.55, Gongye No.2 Road, Xi'an Ulusal Sivil Havacılık ve Uzay Üssü, Xi'an City, Shaanxi Province, Çin
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
Telif Hakkı © Nano (Xi'an) Metrology Co., Ltd Tüm hakları saklıdır.